Шановні голопристанці та гості міста!

24.09.2016

 

Шановні голопристанці та гості міста!

Прийміть найщиріші вітання з Днем міста – його 307-ю річницею!

Цей день – це ще один привід зізнатися в любові нашому місту, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним.

Завітавши до Голої Пристані, неможливо не закохатися у неї з першого погляду. Цю атмосферу доброзичливості, затишку і комфорту відчуває кожен, хто приїздить сюди. І протягом багатьох років Голій Пристані вдається зберегти свою самобутність та унікальність, свою неповторну душу...

Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів. Тож я дякую кожному з вас за всі добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій рідного міста, покращення його добробуту. Дякую всім голопристанцям за небайдужість, за таке просте, але вкрай важливе сьогодні бажання змін на краще. Впевнений, лише об’єднавшись великою родиною, ми здатні на великі звершення!

У цей день від імені міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро бажаю всім миру, благополуччя, міцного здоров’я та сімейного затишку. Нехай збуваються світлі мрії, реалізуються добрі плани. Нехай квітує наша Гола Пристань в успіхах своїх жителів, у радісних посмішках дітей!

Зі святом вас, дорогі голопристанці! З Днем міста!

Зі щирою повагою та найкращими побажаннями

 

Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.