Дорогі голопристанці! Щиро вітаю вас з одним із найважливіших національних свят України – Днем Соборності!

22.01.2016

 

Цей день – історичний символ об’єднання нашої Батьківщини і, водночас, загальний для всіх орієнтир майбутнього – адже саме суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для розвитку та успіху нашої держави. Саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.

За єдність та волю боролися і борються зараз кращі сини українського народу, даючи неповторні приклади любові до Вітчизни і саможертовності, на яких ми повинні виховувати наших дітей. Та для того, щоб Україною пишалися, потрібно ще багато зусиль, багато праці, багато віри.

Тож нехай День Соборності затвердить нас у єдності, надасть сил і наснаги для роботи заради нашої держави і добробуту всього українського народу. Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідної Голопристанщини та всієї України!

 З повагою міський голова Олександр Бабич

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.