Футбольний Клуб "ГОПРИ"

  

 

  26 ЛИСТОПАДА 2011 року - 3 БЕРЕЗНЯ 2012 року

МІСЬКИЙ ПАЛАЦ СПОРТУ

ІІ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ  З ФУТЗАЛУ

АРХІВ НОВИН

 

В чемпионате района учавствуют команды:       

г.Голой Пристани, с.Н.Федоровки, с.Бехтер, с.Нововладимировки, с.Чулаковки, с.Новой Збурьевки - Голопристанский район и с.Новониколаевки, с.Шевченкове - Скадовский район.

 ФУТЗАЛ

 

  Команда-учасник першості району 2011 року

 

 • 8 травня на міському стадіоні «Дніпровець» відбулися відразу дві гри. Грали команди юнаків та дорослих ФК «Гопри» з ФК «Скіф» зі Садовського району, результат гри відповідно 3:0 та 7:0 на перевагу «гопрянців».

   

 

Команда ветеранів

 • 21 серпня  відбулася гра першості району з футболу між командами ФК "Гопри" та ФК "Сокіл" с. Нової Збурївки. Гра завершилась з рахунком 8:1 на користь ФК "Гопри".                 

ДИТЯЧА ШКОЛА

ОГОЛОШЕННЯ 

Продовжується набір у секцію 

футболу!

Звертатися у міський Палац спорту


 • Запрошуються хлопчики 2002 - 2004 р.н. - понеділок 14-00 год.

 • Відбір! Запрошуються хлопчики 2000  р.н. - вівторок 15-00 год.

26 листопада 2011 р.

Зональні змагання з футзалу, що пройшли 26 листопада у м. Скадовську, серед дітей 2000 р.н. зібрали вісім команд, у тому числі й ФК «Гопри». Перша гра завершилася перемогою Голопристанців над командою «Скадовськ-2» з рахунком 2:0, а друга – 3:1, з командою з смт. Каланчак, до речі, вони вважалися одними з претендентів на І місце. Зустріч з «Золотою Нивою» (м. Цюрупинськ) принесла перше місце у своїй зоні, і наша команда вийшла у фінал , де у рівній грі з ФК «Динамо» (м. Цюрупинськ) поступилися за 20 секунд до фінального свистка при суддівській помилці(м’яч потрапив у бокову сітку) – 0:1. Провівши гарну гру, наша юніорська команда виборола право брати участь у фінальних змаганнях.

 

 АРХІВ ІГОР

 •  15 мая - чемпионат района по футболу,13-00 - команды юношей, 14-00 - взрослые , ФК "Гопри" - ФК "Юлия" (с.Ж.Порт), городской стадион "Днепровец"
 • 9 мая - кубок Победы, с. Чулаковка
 • 8 мая - чемпионат района по футболу: . ФК "Гопри" - ФК "Скиф" (Скадовский район), стадион "Днепровец"
   Результат первого тура чемпионата района:
ФК "Аделаида" (с. Чулаковка) - с.Нововладимировка 1:2
ФК "Гопри" (г.Голая Пристань)-ФК "Сокол" (с.Н.Збурьевка 2:0
Ж.Порт - с. Шевченковое 5:1
с. Новониколаевка - ФК "Виктория"(с.Бехтеры) 3:3

 

 
 

 СТАДІОН "ДНІПРОВЕЦ"Міський стадіон "Дніпровець" (загальна площа 2,45 га) є комунальною власністю територіальної громади м. Голої Пристані.

НОВИНИ СТАДІОНУ
 • З 1 березня на стадіоні та прилеглих до нього територіях у рамках оголошеного двомісячника благоустрою проходять роботи з відновлення та облаштування.
 • Підготовка до футбольного сезону. Обслуговування зрошувальної системи. Стрижка, удобрювання та підсів футбольного поля. 

ФУТБОЛЬНЕ ПОЛЕ

  • Содержание стадиона "Днепровець" в надлежащем виде, необходимом для проведения игр:

- подсев травы, полив, покос

- разметка полей