Своя "Ферма"

27.09.2016

 М’ясо, ковбаси, стейки, шинки, люля-кебаб і шашлики. При цьому – високої якості та у просто неперевершеному асортименті. І це не вихваляння, а констатація факту, й аби переконатися – достатньо відвідати новий магазин у районі центрального ринку, який "народився" разом із Днем міста. Просторе і світле приміщення, сучасний дизайн, оперативне обслуговування, привітний персонал – таким 24 вересня зустрів жителів Голої Пристань маркет "Ферма".

          

На відкритті була присутня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Світлана Лінник, яка привітала господаря магазину Івана Васильовича Двойневського із відкриттям і наголосила:

– Наші побажання, як місцевої влади – щоб у магазині діяли дні акції для пенсіонерів, щоб у кожного була можливість придбати м’ясні продукти високої якості.

Як розповів власник магазину, у продаж надходять тільки свіжі продукти – курятина, індюшатина, свинина. Широкий асортимент і напівфабрикатів власного виробництва: фарш, пельмені, голубці, млинці, набір для холодцю – тільки готувати. Або ж кілька хвилин на гарячій пательні – і ковбаски перетворяться на ароматну та поживну вечерю. Крім того, якщо вам захотілося десь на природі відпочити, а часу на маринування м’яса немає – теж заходьте до магазину "Ферма", адже тут такий маринований шашлик, що будь-кому можна догодити.

         

Відмінні й санітарні умови. Задля того, щоб покупець на власні очі пересвідчився, що м’ясо свіже, до обробного відділу тут можно заглянути через величезну вітрину. Діє тут також власна кухня, яка вабить до магазину просто запаморочливими ароматами.

Працює магазин щоденно, у понеділок-п’ятницю з 08:00 до 20:00, у суботу – з 08:00 до 19:00, в неділю – з 08:00 до 18:00. І будь-які м’ясні продукти тут можно замовити заздалегідь.

Тож завітайте до магазину "Ферма", тут – домашній смак і висока якість! 

 

Наталья ЯРОВА. Фото автора. 


Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.